O pracowni

 

 

 

Witam w pracowni Forma by Forma

To prawda, że wszystko rodzi się w naszych głowach. Pomysły na torebki Forma by Forma również. Najpierw intensywnie o nich myślę - wyobrażam sobie kształt, barwę, fakturę, wnętrze i dodatki. W ten sposób w mojej głowie kiełkuje projekt wstępny. Kiedy jednak zasiadam do szkiców, a potem do maszyny, górę nad wszystkim bierze serce. Tak powstają prostokątne torby dla pracujących, kolorowe okrąglaki, wielkie torby plażowe, shopperki lub małe kopertówki na imprezę.

Tworzę z myślą o potrzebach kobiet odważnych, niezależnych, kochających oryginalną galanterię, szukających przedmiotów niepowtarzalnych. Staram się, aby torby mojego autorstwa były inne niż wszystkie, a przy tym eleganckie, wygodne i praktyczne.

Ciekawa  świata i  ludzi,  natchnienia  szukam w  otaczającym  mnie  świecie - w inspirujących osobowościach, w obrazach, fotografii, przyrodzie, w pismach o modzie i w tkaninach. Czasem jednak torebki Forma by Forma to odpowiedź na indywidualne życzenia Klientek, z którymi rozmawiam na temat  ich  upodobań i aktualnych trendów w modzie. Jeśli więc szukasz torebki ze swoich snów, to trafiłaś w odpowiednie miejsce. Z wielkim entuzjazmem spełnię Twoje marzenia :)

Serdecznie zapraszam :)

 
Marlena Forma
projektant torebek
Forma by Forma
tel. 502 346 175

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl